Наша співпраця

Для успішної реалізації планів та завдань які постають перед нашою компанію нам необхідні високопрофесійні партнери, надійне обладнання та сучасні технології. Тому наше підприємство вже багато років робить ставку на співпрацю зі світовими лідерами ІТ-ринку.

Мережне обладнання CISCO є одним з найкращіх в світі за своєю надійністю та можливостями. Тому наші рішення при побудові мереж передачі даних, мережі ЦОД та локальних мереж базуються на обладнанні цього вендора. Також наша компанія використовує Cisco Call Manager та Cisco IpPhones для побудови мережі IP-телефонії на підприємстві.
Корпорація DELL є давнім надійним партнером нашої компанії. Іх серверні продукти завжди були одними з найркащіх на ринку і використовуються нашою компанією для вирішення багатьох відповідальних задач.
Компанія EMC2 є провідним світовим виробником рішень в сегменті систем збереження даних. ДП "ГІОЦ Укрзалізниці" багато років використовує рішення цієї компанії. Зараз, коли постали задачі збереження великих об'ємів даних, бистрого доступу до них, доступності цих даних, рішення компанії EMC є для нас дуже необхідними.
Коли ще тільки починалась ера персональних комп'ютерів та потужних серверів корпорація IBM вже надавала рішення які виділялися своєю потужністю та надійністю. Спочатку ми використовували комплекс на OS/390, потім IBM Z900 та нарешті зараз у нас використовується сучасний мейнфрейм IBM Z9 який забезпечує роботу пасажирської системи. Робота системи АСК ВП УЗє також базуєтся на сучастному комплексі IBM Power Systems.
Окрім серверного обладнання наша компанія використовує програмні продукти IBM: Lotus Domino та WebSphere MQ.
Корпорація HP вивела на ринок сучасні блейд-системи які використовуются для побудови відмовостійких рішень.
Також нашою компанію вже довгий час використовуються друкарсько-копіювальна техніка HP яка зарекомендувала себе як надійна та зручна в обслуговуванні.
Корпорація ORACLE багаторічний партнер. Їх система керування базами даних ORACLE є основною системою зберегання даних у нашій компанії.
Корпорація MICROSOFT надає сучасні операційні системи як для персональних комп'ютерів співробітників так і для серверів нашої компанії.
Компанія SYMANTEC є давнім партнером який забезпечує антівірусний захист на персональних комп'ютерах та серверах. Також нашою компанією використовується ПЗ SYMANTEC для автоматизованого архівування даних.